Ghost Recon Breakpoint kesintisiz internet bağlantısı istiyor

Ghost Recon Breakpoint kesintisiz internet bağlantısı istiyor

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz hafta canlı yayın etkinliği ile resmi duyurusu yapılan yeni Ghost Recon oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint‘i inernet bağlantısı olmadan oynamak mümkün olmayacak. PC platformunda Epic Games Store ve Uplay üzerinden satılacak olan oyun, kesintisizi internet bağlantısı gerektiriyor. 

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint kesintisiz internet bağlantısı istiyor

Ghost Recon Breakpoint kesintisiz internet bağlantısı istiyor

Son yıllarda özellikle multiplayer ağırlıklı oyunlarda kesintisiz internet bağlantısı olmaksızın oyunu offline modda oynamak mümkün olmuyor. Bir twitter kullanıcısı Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint‘da da durumun böyle olup olmadığını twitter üzerinden Ghost Recon Breakpoint resmi twitter hesabına sordu. Resmi hesaptan yanıt gecikmedi. Division ve Rainbow Six Siege’de olduğu gibi Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint de kesintisizi internet bağlantısı gerektiriyor. 

Oyun şu anda Epic Games Store’da ön siparişe de açılmış durumda. Ön siparişe açılan paketler ve satış fiyatları ise şöyle;

* Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Standart Sürüm – 309 TL

* Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Gold Edition – 509 TL (3 günlük Erken Erişim, 1. Yıl bileti)

* Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Ultimate Edition – 569 TL ( 3 Günlük Erken Erişim 1. Yıl Bileti, Survivor Paketi, Sacred Land görevi, Off-Road Paketi)

Tags: Aksiyon, PC, PlayStation 4, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts