Söylenti: From Software E3 2019'da yeni bir oyun duyuracak

Söylenti: From Software E3 2019’da yeni bir oyun duyuracak

Aralık 3, 2019 0

E3 2019‘da From Software‘in yeni bir oyun duyuracağı iddia edildi. Reddit‘te açılan başlıkta E3 2019’da From Software’in yeni oyunu ile ilgili detaylara da yer verildi. From Software’in birden fazla proje üzerinde çalıştığı biliniyor. Geçtiğimiz sene From Software’dan Sekiro: Shadows Die Twice çıkış tarihi gelmişti. Oyun çıkış tarihi duyurusundan kısa denilecek bir süre sonra yayınlanmıştı. 

Söylenti: From Software E3 2019’da yeni bir oyun duyuracak

İddiaya göre, From Software, E3 2019’da yeni bir çoklu platform oyun duyuracak. Oyunun Bloodborne ya da Souls serisinin yeni oyunu olmadığı ancak yine karanlık fantezi türünde olacak oyunda kılıçlı bir karakterin olacağı iddia edildi. Oyunda bazı bilim kurgu öğelerinin de yer aldığı belirtiiliyor. Bakalım bu iddiaların ne kadarı doğru çıkacak. 

Birbiri ardında kaliteli oyunlar yayınlayarak çıtayı oldukça yükselten From Software’in bir sonraki porjesi merakla bekleniyor. Geliştirici firmanın son yıllarda çıkan her oyunu geniş hayran kitleleri yaratmayı başardı. Satış anlamında da başarılı bir grafik izleyen From Software, son olarak Activision’ın da yüzünü güldürmüştü. 

Tags: Activision, From Software, Macera, PC, PlayStation 4, Sekiro: Shadows Die Twice, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts