Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı

Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı

Dikkat spoiler! Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı Öncelikle uyarımızı yapalım, bu haber içeriği ve fotoğraflar sizin için Spoiler, yani keyif bozucu içerikler barındırıyor olabilir. Bu nedenle yeni sezon hakkında en ufak bir detay dahi almak istemiyorsanız yazının bundan sonrasına bakmadan sayfayı kapatabilirsiniz.

———————————–

Game of Thrones’un 7. sezonu için çekimler son sürat devam etse de ekibin bu çekimler konusunda bir hayli sıkıntılı bir dönem geçirdiğini söyleyebiliriz. Ard arda gelen set fotoğrafları bir nebze olsun sıkıntı yaratırken asıl 7.sezon senaryosunun tamamen sızdırılması Game of Thrones ekibini muhtemelen derinden sarstı. Bu yeni görüntüler senaryo sızıntısı kadar büyük olmasa da serinin gidişatı açısından önemli ipuçları barındırıyor.

Fotoğraflarda en dikkat çeken nokta şüphesiz Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın yan yana bulunduğu kareler. Görsellerde Davos ve Tyrion gibi karakterlerin de bulunması senaryonun gidişatının nasıl olacağını, daha da önemlisi sızan senaryonun doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Aşağıdaki görsele tıklayarak sızan fotoğraflara göz atabilirsiniz.
1 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 2 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 3 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 4 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 5 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 6 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı 7 Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı #game of thrones Yorumlar MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:24 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: galeri_152, game of thrones Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts