Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı

Edge of Eternity’den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Edge of Eternity’den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı

Yahu sen ne güzel görünüyorsun öyle! Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı Midgar Studio tarafından geliştirilen yeni JRPG Edge of Eternity, daha önce de görselleri ile bizleri büyülemiş ve heyecanlandırmıştı.

Midgar tarafından bugün yayınlanan yeni görseller yine oldukça kaliteli görünüyor ve heyecanımıza heyecan katıyor. Eski Japon rol yapma oyunları ile yeni Batı tarzı rol yapma oyunlarını bir çatı altında toplamayı planlayan Edge of Eternity aslında görsel açıdan bana Star Ocean’ın son oyunu Integrity and Faithlessness’ı hatırlattı. Özellikle karakter tasarımları ve kullanılan aksesuarlar da bayağı büyük bir benzerlik taşıyor. Umalım da onun kadar çabuk tüketmesin kendisini.

Midgar Studio daha önce yaptığı açıklama ile oyunu daha pürüzsüz bir hale getirebilmek adına çıkışını 2017’ye ertelediklerini söylemişti. Eğer Edge of Eternity’i Kickstarter kampanyası üzerinden desteklediyseniz ileride çıkacak olan alfa sürümüne erişim sağlayabileceksiniz. Yayınlanan görselleri galerimizde bulabilirsiniz. Aman manzaraların içinde kaybolmayın.
1 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 2 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 3 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 4 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 5 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 6 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 7 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 8 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 9 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 10 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 11 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 12 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 13 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 14 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 15 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 16 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı 17 Edge of Eternity'den mis gibi bir sürü yeni görsel paylaşıldı #edge of eternity #mac #pc #playstation 4 #xbox one #role playing game Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:26 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 30.10.2016 19:12 J rpg dıye bır sey kalmadı ne yazıkkı crpg nın bıle ıcıne ettıler kıckstarter olmasa bır cok crpg cıkmayabılırdı gerıaını sız dusunun Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder delihusrev delihusrev 27.10.2016 13:12 çok güzel grafikler Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Edge of Eternity, galeri_6, Mac, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts