Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi

Game of Thrones’un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Game of Thrones’un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi

Az olsun bizim olsun Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi Game of Thrones’un 7.sezonunun biraz gecikeceği ve yaz aylarına sarkabileceği daha önce açıklanmıştı. yeni sezon için heyecanlansakta dizinin sadece iki sezonu kaldığını hatırlayınca malum içimize bir öküz oturuyor. Buna rağmen gelen her yeni haberle kıpır kıpır olmaya da devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kamera arkası görüntülerinden sonra yeni sezona dair ilk görseller de sızdırıldı.

Öncelikle hikaye açısından çok büyük detay vermeseler de Spoiler uyarısı yapalım.

HBO kanalının henüz yayınlanmayan yeni sezon tanıtımında tabi ki Game of Thrones dizisi de kendine yer bulmuş. Sadece 3 sahneye yer verilmiş olsa da “az olsun, bizim olsun” diyoruz. Muhtemelen önümüzdeki günlerde yeni sezona dair ilk tanıtım videosu da gelecektir.

Yayınlanan bu görüntülerde ise Sansa, Jon Snow ve Arya’ya yer verilmiş. Özellikle yaptığı son hamleler ile bize derin bir oh çektiren Arya’nın at sırtında olması da dikkat çeken bir diğer detay. Muhtemelen bu sezon Arya’yı diğer ikili ile bir araya gelirken göreceğiz.

Ayrıca bu üç görsel dışında dizinin çekimlerinden yeni görüntüler de sızmış durumda. Bu sahnelerin Jaime’nin de dahil olduğu büyük bir savaş sahnesine ait olduğu belirtiliyor. Aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.
1 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi 2 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi 3 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi 4 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi 5 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi 6 Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi #game of thrones Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:59 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 23.12.2016 17:33 ne zaman başlıyor ? Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 28.11.2016 17:34 Ersin kardeş bu fotoğrafları yayınlıyorsunuz ama daha 7. sezonu izlememiş insanlara ayıp olmuyor mu?

————————–

7.sezonu kimse izlemedi zaten. Bu tarz haberlerde her zaman spoiler uyarısı yapıyoruz. Bağlığa bakarak es geçebilirsiniz 🙂 Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: galeri_160, game of thrones Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts