Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar!

Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar!

2016’yı oyunlarla uğurluyoruz Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! Oyun dünyası için bir hayli yoğun geçen 2016 yılında, en büyük yapımcılardan onlarca farklı oyunu deneyimleme şansına eriştik. 2016’nın son ayına girdiğimiz şu günlerde, yılın son oyunları da kısa bir süre içerisinde raflardaki yerini almış olacak.

Bizler de bugün sizler için, Aralık oyunda raflardaki yerini alacak olan oyunlardan en önemlilerini sıraladık.

İşte Aralık oyunda bizler ile buluşacak olan başlıca oyunlar:

1. The Last Guardian – 6 Aralık

Uzun mu uzun yıllar boyunca beklediğimiz ve çıkmadan efsane olmayı başaran Last Guardian, 6 Aralık’ta PlayStation 4 kullanıcılarına kavuşmuş olacak. Ico ve Shadow of the Colossus gibi yapımların da perde arkasında olan Fumito Ueda tarafından geliştirilen The Last Guardian’da, Trico isimli griffin benzeri yaratığımız ile türlü maceralara çıkacağız.

1 Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! 2. Dead Rising 4 – 6 Aralık (Xbox One, PC)

The Last Guardian ile birlikte, aynı gün satışa sunulacak olan Dead Rising 4, zombi tutkunlarını yine ekran başına kilitleyecek. Daha önce de kontrol ettiğimiz Frank West ile Willamette, Colorado’da kan gövdeyi götürecek, çılgın ekipmanlar ile zombi kuşbaşı yapacağız.

2 Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! 3. Steep – 2 Aralık (Xbox One, PS4, PC)

Ubisoft’un sürpriz bir şekilde duyurusunu yaptığı ekstrem spor oyunu Steep, başarılı sayabileceğimiz bir beta testi dönemi geçirmişti. Bizleri karlar altındaki Alp dağlarının eşsiz manzarası eşliğinde snowboard, paragliding, kayak, WingSuit gibi ekipmanlar ile adrenaline boğacak olan Steep, yılın ilginç yapımlarından biri.

3 Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! 4. The Dwarves – 1 Aralık (Xbox One, PS4, PC)

King Art Games ve Nordic Games tarafından geliştirilen RPG oyunu The Dwarves, bizleri sevdiğimiz, bildiğimiz cüceler ile doyasıya bir RPG şölenine davet ediyor. Oldukça eğlenceli bir dövüş sistemine de sahip olacak olan The Dwarves, 2003 yılında yayınlanan Markus Heitz’ın aynı isimli romanını temel alacak.

4 Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! 5. Space Hulk: Deathwing (Xbox One, PS4, PC) – 9 Aralık

Streum On Studio tarafından geliştirilmekte olan ve Focus Home Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlenilen Space Hulk: Deathwing, bizlere Warhammer evreninde geçen bir FPS oyunu olma iddiası ile geliyor. Yeni yetenekler, yeni ekipmanlar ve özel güçler kazanabileceğimiz Space Hulk, başarılı olacak mı hep birlikte görebileceğiz.

5 Aralık ayında çıkacak başlıca oyunlar! 6. Eagle Flight – 31 Aralık

Ubisoft’un geliştirmiş olduğu Eagle Flight, geleceğin oyun ve eğlence aracı olarak görülen VR yani sanal gerçeklik cihazları için geliştiriliyor. Gerçekten ilginç bir deneyim sunacak olan Eagle Flight, çoklu platform desteğine de sahip. #video oyunları. Yorumlar 7 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:59 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 04.12.2016 13:24 Benım asıl bekledıgım oyun Nez VS gundı kemal ab sıkayet ederım oyunu beklıyorum Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 04.12.2016 13:08 yok böle heycan yok The Last Guardian a çok az kaldı yürürken ayağım tökezliyo tut elerimden furkan Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 04.12.2016 12:19 Last guardian 7 aralıkta çıkıyor 6 aralıkta değil. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 03.12.2016 23:59 The Last Guardian’i Pewdiepie gibi dingil biri oynadigi icin sinirliyim. oyun zaten kisa video koyup keyif kaciriyorlar. 🙂 . Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 03.12.2016 20:07 Sevgili Merlin.. Şu oyun galerisi sayfalarını haber sayfanıza sabitleyemiyormusunuz.ileriki sayfalar başka haberlere kayıyor.. Sonra aha diyorum falanca oyunda mı çıkıyomuş garipliklerine bürünüyoruz.. Bi zahmet şuna bi el atın. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: galeri_194, Video oyunları Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts