En esrarengiz 7 reyin aksesuarı

En esrarengiz 7 reyin aksesuarı

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

En esrarengiz 7 reyin aksesuarı

Alsak mı almasak mı diye düşündürüyorlar En garip 7 oyun aksesuarı Oyuncular, senelerdir oyunlarla birlikte gelen özel aksesuarlara bilindik bir hale geldi. Kimi aksesuar hakimiyet aygıtı olarak geldi, bazısı ziynet eşyası oldu, bazısı da dolaysız olarak oyunu oynamak için zorunlu olan aygıtlar oldu. Bu aksesuarlar elbette oyuncuların işine yaradı ve büyük rağbet de gördü. Fakat bazı reyin aksesuarları vardı ki, bize azıcık esrarengiz geldiler. Çoğu tamamen güç kullanım ve dolaysız olarak para kazanmak için yapılmış olsa da insan bir “keşke bende de olsa” diyor doğrusu…
1 En garip 7 oyun aksesuarı 1- Resident Evil Testeresi

Resident Evil 4 denince insanın usuna birkaç ana şey kazanç. Ana şahsiyet Leon, kurtarmaya çalıştığımız gıcık kız ve elbette kafasında çuval, elinde testere bizi kuvalayan hiddetli ağabeyimiz. Bu ağabeyimiz bize oyunun ilk zamanlarında çok kasvet yaşatmıştı. Malum, her koldan düşman üstümüze doğru hiddetli bir biçimde kazançken oldukça süratli hareket eden ve tek vuruşta ana şahsiyetimizi yere seren bir düşman ile kapışmak pek bir güçtü. Oyunun GameCube versiyonu için özel olarak geliştirilen bu testere + hakimiyet aygıtı, pek elverişli değil kabul ediyoruz fakat odanızda bir yeri olmasını isteyebileceğiniz bir parça olduğu kesin.
2 En garip 7 oyun aksesuarı 2- Kaykay

Evet, kolayca bu makinenin ismi kaykay. Zati piyasada oldukça az bulunan Kaykay cinsindeki oyunların hangileri olduğundan haberiniz vardır. Birisi normalleşmiş olan fakat yeni oyunuyla yerlerde sürünen Tony Hawk çabuksu, bir öbürü de Skate. Tony Hawk “Ride” ismindeki bu makine oyunu oynarken hareketleri aynı zamanda kendi olanaklarınızla yapmanıza imkân tanıyor. Tıpkı Resident Evil testeresi gibi pek elverişli bir yapıya sahip olmayan bu makine yalnızca bel ağrıtmak için yapılmış gibi duruyor. Yeniden de kapkara yapısıyla oldukça güzel göründüğü kesin.
3 En garip 7 oyun aksesuarı 3- Nintendo Wii’nin uzaktan kumanda aygıtı için gelen eklentiler

Kabul edelim, Nintendo’nun “devrim” kalitesindeki konsolu başlı başına bir enteresanlık anıtı. Özellikle kendine has oyunları ve uzaktan kumanda hakimiyeti ile kendisini öbür reyin konsollarından ayırmıştı. Wii platformunda oldukça yaygın olan Wii Spor oyunlarından yeteri kadar hakikatlik hissi alamadığını düşünen oyuncular için planlanan bu eklentiler, Wii hakimiyet makinenizi o sırada oynadığınız oyundaki vasıtanıza çeviriyor. Bir golf veya beyzbol sopası, ya da dolaysız olarak bir direksiyona dönüştürebiliyordunuz kumandanızı. Ha bu aygıtlar oyundaki performansınızı artırıyor mu? Hayır. Tamamen sizin estetik kavrayışınız ile ilgili.
4 En garip 7 oyun aksesuarı 4- Dreamcast Oltası

Dreamcast’in özel olarak geliştirdiği bu olta reelinde oyuncular tarafından oldukça hoşlanıldı. Tepki müddetindeki gelişmişlik ve gerçekten faydalı işlevi bu aksesuarı ötekilerinin arasında oldukça kullanılabilir hale getirdi. Ha, Sega Bass balıkçılık oyunundan hoşlanmıyorsanız elbette sizin için hiçbir anlamı olmayacaktır onu belirtmekte de fayda var…
5 En garip 7 oyun aksesuarı 5- RailDriver hakimiyet aygıtı

TS 2016 Tren Simülatörü ile birlikte kullanabileceğiniz bu makine, afallatıcı bir biçimde fazla ayrıntılı ve hakikatine oldukça yakın. Trenlere olan ayrı bir isteğiniz varsa bu aygıtı edinmenizde fayda var. Elbette bunu kullanmayı bileceğiniz müddette gidip asıl bir Tren kaptanı da olabilirsiniz natürel fakat tercih yeniden sizin.
6 En garip 7 oyun aksesuarı 6- Wii Bowling Topu

Bu Wii hakimiyet aygıtını öbür Wii aksesuarları ile aynı skala altında barındırmak yanlış olur. Tıpkı asıl bir bowling topu gibi parmaklarınızı içine sokuyor, Wii kumandasını içine yerleştiriyor ve topu fırlatıyorsunuz. Sonra konutta ne var ne yok kırıp döküyorsunuz. Hayır elbette. Aygıtta bileğinize sarabileceğiniz bir bant bulunuyor. Bu bant sayesinde bowling topunu fırlatmış gibi oluyor fakat fırlatmıyorsunuz. Konutta yaşayabileceğiniz en asılcı bowling tecrübesini yaşattığı kesin ama.
7 En garip 7 oyun aksesuarı 7- Nintendo Super Scope

Nintendo Super Scope, geçmişte sahip olabileceğiniz en havalı aygıtlardan birisiydi. Minyatür bir roketatara benzeyen bu aygıtı ne yazık ki istediğiniz her oyunda kullanamıyordunuz. Bu aygıta sahip olmadan evvel yanında gelen oyunları almanız veya desteklediği oyunlara sahip olmanız gerekiyordu. Yoksa en fazla dostlarınıza hava atıyordunuz.
#video oyunları Yorumlar MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 05:44 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder

Tags: galeri_1000, Video oyunları Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts