Fortine Switch'e çıkacak mı? Bir ipucu daha ortaya çıktı

Fortine Switch’e çıkacak mı? Bir ipucu daha ortaya çıktı

Aralık 4, 2019 0

Geride bıraktığımız haftalarda Fortnite Battle Royal‘in, Nintedo Switch’e geleceği yönünde haberler çıkmıştı. Bu söylentilerin daha da arttıracak bir görsel bugün itibariyle sanal ortamlarda yayılmaya başladı.

Fortine Battle Royal Nintendo Switch’e çıkacak mı?

4chan internet sitesinde paylaşılan bir görsele dayandırılan iddiaya göre, Fortnite Battle Royal, Nintendo’nun sevilen oyun konsolu Nintendo Switch için çıkış yapacak. Paylaşılan görselin E3 2018 dökümanı olduğu iddia ediliyor. Paylaşılan görsel doğruysa sevilen Battle Royal oyunu, E3 2018’de Nintendo Switch için duyurulacak. Paylaşılan görselde bulunan oyun listesinde Nintendo Switch logosunun altında Fortnite Battle Royal dışında, Paladins, Dragon Ball FighterZ, FIFA, Monster Hunter Generations Ultimate ve Killer Queen Black and Overcrooked 2 gibi oyunlar da yer alıyor.

Fortnite Battle Royal’in Switch sürümüyle ilgili Epic Games şimdilik bir açıklama yapmadı. Oyun şu an Pc Xbox One, PlayStation 4 ve İOS’da oynanabiliyor. Sevilen Battle Royal oyunu Fortnite Nintendo Switch için duyurlması oldukça enteresan olacaktır. Milyonlarca oyuncusu bulunan, Fortnite Switch’e gelirse Nintendo Swich satışları nasıl etkilenir bekleyip göreceğiz.

Fortine Switch'e çıkacak mı? Bir ipucu daha ortaya çıktı