Epic Games, Toplam Maliyeti 154 TL Olan 2 Oyunu Fiyatsız Yaptı

Epic Games, Toplam Maliyeti 154 TL Olan 2 Oyunu Fiyatsız Yaptı

Ekim 15, 2021 0

Epic Games, geçtiğimiz sene başlattığı bir aktiflikle her hafta fiyatsız olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2021in başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak vaziyet çok da böyle olmadı. Epic Games, bazı oyunları fiyatsız olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda fiyatsız olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek kıymetlere satılması da reyin tutkunlarının ilgisine sürüklüyor. Epic Games, şimdi toplam maliyeti 154 TL olan Alien: Isolation ve Hand of Fate 2​ isimli oyunları fiyatsız yaptı.

Alien: Isolation nasıl bir reyin?

Reyin cinsi: Aksiyon, Tek Oyuncu Reyin ebadı: 35 GB Maliyeti: 103,71 TL Fiyatsız olduğu vakit: 22.04.2021’den itibaren 1 hafta

Rahmetli Gary Gygax’ın tasarımlarıyla apayrı bir seviyeye taşınan fobi ikonu Alien ile azıcık da bilgisayar civarında çaba etmek isteyenler için Alien: Isolation hoş bir seçenek. Oyunda fobiden çok aksiyon olsa da Alien her zaman için Alien. 

Alien: Isolation oynanış videosu

Ellen Ripley’nin kızı, annesinin gidişinden 15 sene sonra annesinin gemisindeki kara kolinin bulunduğunu bildiğinde bizim de maceramız başlıyor. Savastopol uzay istasyonunda paketi ararken bilinemyen risklerle de çaba ederiz.

Alien filmlerinden bir şey bildiysek o da bu dostların öyle kolay kolay öldürülemediği. Biz de zati dev bir labirente benzeyen uzay gemisinden sağ çıkmaya çalışıyoruz.

Alien: Isolation sistem lüzumları:

alien isolation

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows 7 32bit Operasyoncu: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500 Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: 1GB AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430 DirectX: Versiyon 11 Ağ: Genişbant İnternet iletişimi Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit Operasyoncu: AMD: Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz veya Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Core, 3.0 GHz Hafıza: 8 GB RAM Ekran Kartı: 2GB AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series veya Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660 DirectX: Versiyon 11 Ağ: Genişbant İnternet iletişimi Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Hand of Fate 2 nasıl bir reyin?

Reyin cinsi: Serüven, Bulmaca, Öykü Anlatımı Reyin ebadı: 4 GB Maliyeti: 49 TL Fiyatsız olduğu vakit: 22.04.2021’den itibaren 1 hafta

Dealer ismi verilmiş olan düşmanımızın hazırladığı tuzaklardan kurtulmak, kendimize bir deste kurup zafer kazanmak, hem yaşamda kalıp hem beğenenleri kavuşturmak için kart oynamaya hazırsanız, Hands of Fate 2 size bütün size göre. 

Hand of Fate 2 oynanış videosu

Oyunda yeni kişilikler ve yeni kartlar topluyor, kişiliklere yeni donanımlar veriyor, muhtelif kombolar geliştirmek için çaba ediyoruz. Çocukluğunuzda Yu-Gi-Oh oynadıysanız bu oyunu “Yu-Gi-Oh zindan oyunu” olarak özetlesek sarih olacaktır. 

Oyunda herkesin tasasına biz koşuyoruz, bazen birilerini yağmacılardan gözetiyor bazen aşıkları kavuşturuyoruz. Sık sık da Dealer’ın başımıza bela attığı envai çeşit mahlukatı pataklamakla uğraşıyoruz.

Hand of Fate 2 sistem lüzumları:

hands of fate 2

Asgari

İşletim Sistemi: Windows 10/7/8/8.1/Vista 32 or 64 bit Operasyoncu: 2.4ghz Intel Core 2 Duo veya dengi Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GT 630, Radeon HD 5670 DirectX: Versiyon 11 Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10/7/8/8.1/Vista 32 or 64 bit Operasyoncu: 2.66GHz Intel Core i7 Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GT 750, Radeon HD 7800 DirectX: Versiyon 11 Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Oyunu kütüphanenize nasıl ilave edebilirsiniz?

epic

Oyunları arşivinize ilave etmeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zati fiyatsız olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu biçimde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Reyin sayfasına gidin buna da Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize ilave edilmiş olacak. Epic Games Store sizden iki etkenli kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu hafta bir yeni fiyatsız oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla fiyatsız reyin için bizi takip etmeye devam edin. 

Tags: Epic Games, Fiyatı 154 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts