Merakla beklenen RYO Vampyr ne kadarlık bir alan kaplayacak?

Merakla beklenen RYO Vampyr ne kadarlık bir alan kaplayacak?

Aralık 4, 2019 0

5 Haziran tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak olan Vampyr‘ın ne kadar alan kaplayacağı açıklandı. Belirtilen bilgilere göre oyun, PlayStation 4 platformunda 14 GB yer kaplayacak. Amazon’un market sayfasında ortaya çıkan bu bilgi sonrasında oyunun dünyasının ne kadar büyük olacağını tahmin edebiliyoruz. Viktorya Dönemi İngiltere’sinde geçen oyunda derin RYO öğelerinin olacağı belirtiliyor.

Vampyr oyununun dosya boyutu ne kadar?

Oyunun Xbox One ve PC platformlarında tam olarak ne kadar alan kaplayacağı belli değil. Fakat yine 14 GB’a yakın bir alanı işgal edecektir. Dontnod Entertainment‘ın geliştirdiği oyunun bizlere vampir olmak konusunda onlarca mekanik sunacağı da verilen bilgiler arasında bulunuyor.

1918 yılında geçen oyunda doktor olan Jonathan Reid isimli karakteri kontrol edeceğiz. Son olarak PC tarafında 4K desteği olan oyunun, PC kanadında konsollara göre daha fazla alan kaplayabileceğini unutmadan belirtelim.

İlk bakışta Witcher serisini andıran oyunun optimizasyonunun nasıl olacağı belli değil. Oyun ile ilgili herhangi bir demo yayınlamayan geliştiriciler, umarız oyuncuları memnun etmeyi başarır.