Lebron James, Fortnite’a geliyor!

Temmuz 13, 2021 0

Daha evvel Travis Scott üzere isimlerin dahil olduğu oyun Fortnite’a artık ünlü NBA oyuncusu LeBron James geliyor. Fortnite oyuncuları, 14 Temmuz‘dan itibaren NBA yıldızının iki farklı versiyonunu satın alabilecekler. Oyun içi satın alabilecekleri Lebron James versiyonlarından biri olağan kıyaflere sahip olacak. Başka versiyon ise Space Jam: A New Legacy sinemasındaki rolünden esinlenilmiş.

Lebron James, Fortnite kainatına giriyor

Oyun içinde satılan alınan kostümlere ayrıyeten aksesuarlar da dahil olacak. Her iki kostüm de oyuncunun yakında çıkacak olan ayakkabısı Nike LeBron 19′u kullanacak. Ayrıyeten bir de bonus var: isteğe bağlı kıyafetlerden biri, 2018’deki klasik LeBron maç günü görünümünü içeriyor.

Rapçi Travis Scott‘a kadar bir çok ünlü isim giderek Fortnite kozmosunun değerli bir kesimi haline geldi. Lebron James’in de rol aldığı Space Jam sineması vizyona girmeden evvel Epic’in ünlü basketbol oyuncusunu platformuna dahil etmesi oyunun hitlerini artıracaktır. Epic Games‘in websitesinden duyurduğu resmi açıklama ise şu biçimde: “Gerçek bir yıldız. Küresel bir ikon. Altın madalya sahibi. Kısa mühlet evvel Tune Squad’a katılan efsane isim LeBron James, Fortnite Yıldızlar Serisi’nde. Kral James’in imzası haline gelmiş ayakkabıların yakında çıkacak Nike LeBron 19 versiyonunu giyen iki farklı kıyafet ile basketbolun efendisi 15 Temmuz 2021’de içerik mağazasına geliyor.”

Diğer bir söylentiye nazaran yakında Fortnite’a katılacak olan sıradaki ünlü The Rock olabilir.

Tags: Fortnite, James, Lebron, oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts