FIFA 18 oyuncuları bu yıl 2018 FIFA Dünya Kupasını oynayabilir

FIFA 18 oyuncuları bu yıl 2018 FIFA Dünya Kupasını oynayabilir

Aralık 4, 2019 0

Futbol dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan FIFA, son oyunu olan FIFA 18’e, 2018 FIFA Dünya Kupası ek paketini getirmeye hazırlanıyor. Yıllardır PES serisine karşı zirve yarışı içerisinde olan oyun, uluslararası düzeyde en iyi takımları bir araya getiren organizasyon olan FIFA Dünya Kupası keyfini ek paket ile FIFA 18’e taşıma çalışmalarına başlamış görünüyor.

Dünyanın en büyük futbol organizasyonu

Dünya Kupası, futbol dünyasının en büyük organizasyonlarından biri olduğu düşünüldüğünde, özellikle de PES serisinin UEFA ile anlaşmasını sonlandırdığı şu dönemde, FIFA’nın böyle bir hamlede bulunması pek de şaşırtıcı değil. Oyuna gelecek ek paket Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanan 32 takımı içinde barındırırken, aynı zamanda oyun içerisinde kupaya veda eden İtalya, Şili, Hollanda, ABD gibi takımları da görebiliriz.

EA Sports, daha önce 2014 FIFA Dünya Kupasını da, FIFA 14 için getirdiği ek paket ile oyuna dahil etmişti. Şu aralar FIFA oyunlarının dünya çapında ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu hamlenin satış grafiğini daha da yükselteceğini öngörebiliriz. 

Son olarak ek paketin FIFA oyuncuları için ne zaman kullanılabilir olacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.