Shadow of the Tomb Raider'a NVIDIA ve Nixxes Software desteği

Shadow of the Tomb Raider’a NVIDIA ve Nixxes Software desteği

Aralık 4, 2019 0

Geçen yıllar içerisinde yerini sağlamlaştıran, oyuncuların ve eleştirmenlerin beğenisini kazanan efsane Tomb Raider serisinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider için Square Enix, Eidos Montreal ve Crystal Dynamics, oyunun PC versiyonunu geliştirmek için NVIDIA ile çalışacaklarını duyurdu.

PC oyuncuları için maksimum performans 

NVIDIA, serinin çıkacak son oyunu Shadow of the Tomb Raider için PC platformunun gelişmiş özelliklerini, PC geliştirme uzmanlığı ile oyuna getirmeye çalışacak. Rise of the Tomb Raider ile başlayan işbirliği, tüm dünyada GTX 10 serisi grafik kartlarını kullanan oyuncular için performans avantajlarını maksimuma çıkarmak amacıyla sürdürülmeye devam ediyor. Böylece Lara Croft’un hikayesindeki yeni macerada, son derece önemli detayları ortaya çıkarabilmek için geliştiriciler  Crystal Dynamics, Eidos-Montréal ve oyunun PC versiyonu için çalışan Nixxes Software büyük bir işbirliğine imza atıyor.

Serinin en yeni oyunu olacak olan Shadow of the Tomb Raider’da baş kahramanımız Lara, tehlikelerle dolu ormanın efendisi olmaya çalışırken, korkunç mezarları atlatmak ve karanlık geçecek zorlu saatlere dayanmak zorunda kalacak. Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için mücadele ederken, kaderinde yazılı olanları yaşayacak.