Devil May Cry 5'in PC sürümü, konsola göre nasıl?

Devil May Cry 5’in PC sürümü, konsola göre nasıl?

Aralık 3, 2019 0

Geride bıraktığımız Cuma günü piyasaya çıkan Capcom‘un yeni oyunu Devil May Cry 5, bu senenin en iyi aksiyon oyunu olmaya aday konumunda. Dördüncü oyunun hikayesini devam ettiren yapım, konsol platformlarının yanında PC için de piyasaya çıktı. PC platformunda daha iyi kaplama kalitesine sahip olan oyun, optimizasyon konusunda da oldukça akıcı durumda. Steam yorumlarında pozitif eleştiriler alan oyun, istenen sistem gereksinimlerini karşıladığında 60 FPS standardında çalışıyor.

Devil May Cry 5’in PC sürümü nasıl?

Konsol platformunda da 4K çalışabilen yapım için Nvidia ve Amd‘nin özel sürücü yayınlaması bekleniyor. Diğer bir yandan oyunun klavye ve fare ile pek zevk verici bir oynanış sunmadığını belirtelim. Eğer oyunu PC platformunda oynamak istiyorsanız, oyuna uyumlu olan bir kontrolcüye sahip olmanızı öneriyoruz.

Dante ve Nero‘nun yanında seriye yeni katılan V karakterine önem veren yeni yapım, V‘nin hikayeye etkisine oldukça fazla önem veriyor. Aksiyon dolu sinematik sahneleriyle oldukça fazla beğenilen yapım, bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olmaya aday durumda.

Tags: Aksiyon, Capcom, Devil May Cry 5, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts