Apex Legends'ta şimdiye kadar kaç kişi oyundan uzaklaştırıldı?

Apex Legends’ta şimdiye kadar kaç kişi oyundan uzaklaştırıldı?

Aralık 3, 2019 0

Apex Legends‘la birlikte Battle Royale pazarı bu sıralar daha da alevlendi. 1 ayda 50 milyon oyuncuya ulaşan Apex Legends, rakiplerini adeta nispet yapıyor. Fakat bu kadar fazla oyuncunun bulunduğu yeni oyunda tabi ki kötü huylu oyuncular da olacaktır. Belirtilen yeni bilgiye göre Respawn ekibi, 355 binin üzerinde oyuncuyu sınırsız olarak oyundan uzaklaştırmış. Hile yüzünden oyuncuları uzaklaştırdıklarını belirten geliştiriciler, hile kullanan oyunculara hiçbir şekilde acımıyor.

Apex Legends’ta hile kullanan oyunculara büyük ceza

Anti hile yazılımını güç geçtikçe geliştirmeye devam eden Respawn geliştiricileri, Easy-Anti-Cheat sisteminin iyi çalıştığına inanıyor. Umarız bu kadar üst bir güvenlik sistemi, tüm rekabetçi oyunlara getirilir. Bunların yanında Fortnite ve PUBG‘nin, Apex Legends karşısında oyuncularına ne gibi yenilikler sağlayacağını merak ediyoruz. Gün geçtikçe oyuncu sayısını yükselten başarılı oyun, bakalım bu popülaritesini ne zamana kadar sürdürecek. Akıcı oynanış mekanikleriyle oyuncuları kendine bağlayan Apex Legends’ın espor liginin de yakında başlaması bekleniyor.

Son olarak Amd kullanıcılarının haftaya Apex Legends için özel bir sürücü güncellemesi alacağını belirtelim. Bu güncellemeyle birlikte oyunun performansı artacak.

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts