Remedy'nin yeni oyunu Control'de genişleme paketleri de yer alacak

Remedy’nin yeni oyunu Control’de genişleme paketleri de yer alacak

Aralık 3, 2019 0

Remedy‘nin yeni oyunu Control‘de genişleme paketleri de yer alacak. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer’a yaptığı açıklamalarda ayrıca, oyunda hiçbir şekilde mikro iletimi olmayacağını da doğruladı. Bununla birlikte, Remedy’in Xbox One X ve PS4 Pro‘nun gücünü sonuna kadar kullanacağını belirten Kasurinen, Control’e oldukça güveniyor. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer ile yaptığı ve Control ile ilgili yeni bilgilerin de yer aldığı videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz. 

Remedy’nin yeni oyunu Control ne zaman çıkacak?

Remedy’in Control adlı oyunu, ilk olarak E3 2018’de gösterilmişti.  İlgi çekici görünen oyun ile ilgili yeni ayrıntılar geldi. Control’de silahlar geliştirilebilirken, oyunda yetenek ağacı da olacak. Ayrıca bir otomatik cover alma sistemi de mevcut. Kasurinen’e göre bölüm tasarımı hiç de çizgisel değil, aynı zamanda hikâyede sürprizler ve ters köşeler de olacak.

Artık Remedy ile özdeşleşen zamanı durdurma mekaniği ile dikkat çeken Control’ün PS4, Xbox One ve PC için bu yılın ilerleyen aylarında (belirli bir çıkış tarihi tarihi verilmedi) yayınlanacağı düşünülüyor.    

Tags: Control, PlayStation 4, Remedy Entertainment, Sony Interactive Entertainment Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts