Devil May Cry 5 Nintendo Switch'e bir şartla gelebilir

Devil May Cry 5 Nintendo Switch’e bir şartla gelebilir

Aralık 3, 2019 0

PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları Devil May Cry 5 oynamaya başladı. Nintendo Switch sahipleri ise Devil May Cry 5’i Switch’te görmek istiyorlarsa, Dragon’s Dogma’yı satın almaları gerekecek. Her ne kadar alakasız gibi görünse de Capcom, Dragon’s Dogma iyi sattığı takdirde, Devil May Cry 5’in Nintendo Switch versiyonunun geleceğini açıkladı. 

Devil May Cry 5 Nintendo Switch’e gelecek mi?

Alman Dergisi M! ile bir röportaj yapan Devil May Cry 5‘in yönetmeni Hideaki Itsuno, Dragon’s Dogma: Dark Arisen‘in Switch sürümü Capcom’un bu tür kararını haklı çıkaracak kadar satarsa ??Devil May Cry 5’in Switch’e de gelebileceğini söyledi. “Dragon’s Dogma: Dark Arisen Switch’te iyi satarsa, Devil May Cry 5’i de Switch‘e getirmeyi düşünebiliriz.” dedi. Itsuno, “Devil May Cry 5’i geliştirmeye başladığımızda elimizde henüz, Nintendo Switch geliştirme kiti bulunmuyordu. Bu sebeple PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümüne yoğunlaştık.”

Devil May Cry 5 8 Martta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Yıllardır beklenen oyun oldukça iyi puanlar aldı.

Tags: Aksiyon, Capcom, Devil May Cry 5, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts