COD: Black Ops 4'ün Battle Royal modu 60 kişilik olabilir

COD: Black Ops 4’ün Battle Royal modu 60 kişilik olabilir

Aralık 4, 2019 0

Call of Duty: Black Ops 4‘te Blackout adıyla anılacak olan Battle Royal modu olacağını biliyoruz. Ancak Call of Duty: Black Ops 4’ün Battle Royal modu ile ilgili Activision kanadından çok fazla bilgi paylaşılmadı. Oyuncuların en merak ettiği konulardan biri de Blackout modu kaç kişilik olacak. İnternete sızan bir görsel bu sorunun yanıtı olabilir.

COD: Black Ops 4’ün Battle Royal modu 60 kişilik mi olacak?

COD: Black Ops 4'ün Battle Royal modu 60 kişilik olabilir

Battle Royal çılgınlığına kendini kaptıran firmalardan biri de Activision. Yeni Black Ops oyunu olacak olan Call of Duty: Black Ops 4‘ün Battle Royal modunun kaç oyuncuyu destekleyeceği bu mod ile ilgili en çok merak edilen konulardan. Battle Royal modunun alameti farikası kalabalık oyuncuların oyun alanına atlaması ve faklı araçlar kullanabilmeleri. İnternete sızan ekran görüntüsü, Call of Duty: Black Ops 4’ün serverlarının kaç oyuncuyu destekleyeğini ortaya çıkarttı. Yayınlanan ekran görüntüsünde 2-60 Network Players yazısı dikkat çekiyor. Call of Duty: Black Ops 4’ten alındığı iddia edilen ekran görüntüsüne göre, oyunun Battle Royal modu maksimum 60 kişiyi destekleyecek. Pubg serverlarının 100 oyuncuyu desteklediğini göz önüne alırsak 60 kişilik serverlar, Call of Duty: Black Ops 4’un Battle Royal modunun eğlencesini baltalayabilir mi? Yorum sizin.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts