Türk oyuncu Netflix'in Witcher dizisi için seçmelere katılıyor!

Türk oyuncu Netflix’in Witcher dizisi için seçmelere katılıyor!

Aralık 4, 2019 0

Netflix‘te yayınlanacak olan The Witcher dizisi için bir Türk oyuncunun seçmelere katıldığı ortaya çıktı. Sinema filmleri ve dizi projeleri ile karşımıza çıkan Belçim Bilgin, Witcher dizisinde Yennefer karakterini canlandırmak isteyen adaylardan birisi ve rolü için hazırlıklara başlamış gözüküyor.

Belçin Bilgin, Witcher dizisinde rol alabilir

Bu ilginç detay ise Belçim Bilgin‘in aynı zamanda arkadaşı da olan Deniz Kavalali‘nin yayınladığı videolar sonucunda ortaya çıktı. Yayınlanan bu videolarda Belçim Bilgin‘in seçmeler için hazırlık yaptığı ve karakter diyaloglarına çalıştığı gözüküyor. Video aynı zamanda Witcher‘ın Reddit sayfalarında da öne çıkmış durumda.

Daha önce Kelebeğin Rüyası, Sadece Sen, Annemin Yarası gibi filmlerde de yer alan Belçim Belgin, son olarak Cebimdeki yabancı isimli sinema filminde yer almıştı. 1983 doğumlu olan aktrisin seçmelere ne zaman katılacağı ya da videolarda yer alan diyalogların kaynağı ise şimdilik bilinmiyor. Netflix tarafından son olarak Witcher dizisi için oyuncu arayışlarının başladığı belirtilmiş ve önümüzdeki günlerde oyuncu seçimlerinin yapılacağı açıklanmıştı. Bakalım Belçim Bilgin ya da Netflix tarafından konu ile ilgili bir açıklama ya da yalanlama gelecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz?