Call of Duty: Black Ops 4 multiplayer açık beta tarihi belli oldu

Call of Duty: Black Ops 4 multiplayer açık beta tarihi belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty efsanesinin bu sene göreceğimiz yeni oyunu Call of Duty: Black Ops 4’ün PC platformu için başlatacağı multiplayer açık beta sürecinin 11 Ağustos tarihinde başlayacağı açıklandı.

Call of Duty: Black Ops 4 açık beta süreci 13 Ağustos’a kadar sürecek

Geliştirici Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4’ün PC için multiplayer açık beta sürecinin 11 Ağustos tarihi itibariyle başlayacağını açıkladı. Tüm PC kullanıcılarına sunulacak olan açık beta süreci 13 Ağustos tarihine kadar sürecek ve Battle.net’e özel olacak. Stüdyo Başkanı Mark Gordon, PC beta sürecinin geliştirici ile oyuncu arasındaki diyaloğu sürdüreceğini, oyunculardan gelen her geri bildirimin PC üzerinde oynanabilecek daha dengeli, eğlenceli ve daha gösterişli bir Call of Duty sunmalarına yardımcı olduğunu belirtti. Beenox ve Blizzard iş birliği ile ise PC’ye özel bir deneyim sunduklarını da sözlerine ekledi.

Multiplayer açık beta, Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ile Search & Destroy modlarını ve altı haritayı oyun sevenlere sunacak. Ayrıca Treyarch, Eylül ayında Black Ops 4 içerisindeki Battle Royale modu Blackout için de bir beta yayınlayacak. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde piyasada yerini alacak.