Darksiders 3, Playstore'da ön siparişe açıldı

Darksiders 3, Playstore’da ön siparişe açıldı

Aralık 4, 2019 0

İlk 2 oyunun ardından uzun bir bekleyiş içerisine girdiğimiz Darksiders 3 için artık oldukça kısa bir süre kaldı. Bu sefer de Mahşerin Dört Atlısı’ndan biri olan Fury’i yöneteceğimiz oyun, Playstore üzerinden farklı sürümleri ile ön siparişe açıldı. 

Darksiders 3, Playstore’da ön siparişe açıldı

Oyunun normal sürümü 248 TL fiyatı ile ön siparişe açılmış durumda. Deluxe Edition sürümününü fiyatı ise ön siparişe özel olarak %10 indirimli satılıyor. Bu özel sürümün içerisinde oyunun müzik albümü de bulunuyor. Ayrıca Deluxe Edition alan oyun severler ilerleyen dönemde çıkacak olan 2 ücretli eklenti paketine de bedava olarak ulaşabilecekler. Oyunun normal sürümüne buradan, Deluxe edition sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz. Darksiders 3‘ün 28 Kasım 2018’de piyasaya çıkacağını da hatırlatalım. Darksiders 3‘ün Playstore’daki açıklaması ise şu şekilde; “Yakın dövüş odaklı bir aksiyon macera oyunu olan Darksiders III’te kıyametin sonrasında FURY olarak yeryüzüne dönün.”

Darksiders 3 dışında 29 Ağustos’ta çıkacak Project Remedium oyunu da Playstore kütüphanesine eklenmiş durumda. Bu oyunun sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.