Call of Duty: Black Ops 4 çıktığında kaç tane haritası olacak?

Call of Duty: Black Ops 4 çıktığında kaç tane haritası olacak?

Aralık 4, 2019 0

Tarihinde ilk defa tek kişilik hikaye modunu bir kenara bırakarak piyasaya yeni bir oyun süren Call of Duty serisi, bu kez Black Ops 4′le oyuncuları memnun etmeye çalışacak. Son yıllarda çoklu oyuncu modları sayesinde ünlenen yapım, bu kez zombi modunun yanında hikayeye alternatif olarak Blackout adındaki Battle Royale moduyla oyunculara merhaba diyor.

Call of Duty: Black Ops 4 haritaları

Her ne kadar eleştirilse de, FPS kültürüne yön veren oynanış mekanikleri sayesinde milyonlarca satmayı başaran serinin yeni oyununda bulunacak olan haritalar açıklandı. Oyuna yedi adet yeni harita koyacağını belirten geliştirici ekip, dört tane de eski oyunlarda gördüğümüz haritaları Black Ops 4‘e ekleyecek. Oyunun klasik çoklu oyuncu moduna özel olarak bu haritaların yanına, oyun çıktıktan sonra da yeni haritalar eklenecek. Bakalım Activision, bu sene oyunun bekleyenlerini tatmin edebilecek mi? Ayrıca Battle Royale modunun da diğer BR oyunlarına dişli bir rakip olması bekleniyor.

Yedi yeni harita
– Arsenal
– Contraband
– Frequency
– Gridlock
– Hacenda
– Payload
– Seas Side

Dört tane elden geçirilmiş harita
– Firing Range
– Jungle
– Slums
– Summit

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts