Bahçeşehir SuperMassive'in grubundaki rakipleri belli oldu

Bahçeşehir SuperMassive’in grubundaki rakipleri belli oldu

Aralık 4, 2019 0

2018 Türkiye Büyük Finali’nde rakibi olan Royal Bandits’i 3-1 geçerek Worlds 2018’de ülkemizi temsil etmeye hak kazanan “finallerin takımı” Bahçeşehir SuperMassive’in ön eleme grubunda bulunan takımlar belli oldu: Avrupa (LCS) bölgesinin birincisi G2 ve Asya bölgesinin mütevazı ekibi Ascension Gaming.

Bahçeşehir SuperMassive'in grubundaki rakipleri belli oldu

Worlds 2018’e katılmak amacıyla ilgili bölgesel final eşleşmesinde Schalke 04 cephesiyle karşılaşan G2, rakibini (Bahçeşehir SuperMassive’in Royal Bandits’i elediği gibi) 3-1 skoruyla saf dışı etti. Schalke 04’e karşı galip geldiği bütün maçları ezici bir üstünlükle tamamlayan Avrupa temsilcisi, grubumuzun en güçlü takımı olarak görülüyor. Asya bölgesinin temsilcisi Ascension Gaming’in kadrosuna baktığımızda kadrosunun, temsilcimizin kadrosu karşısında zayıf olduğu belli oluyor.  Aşağıda, temsilcimizin ve rakiplerimizin kadrosu yer alıyor:

Bahçeşehir SuperMassive: Üst Koridor –> fabFabulous, Ormancı –> Stomaged, Orta Koridor –> GBM, Nişancı –> Zeitnot ve Destek –> Snowflower.

G2: Üst Koridor –> Wunder, Ormancı –> Jankos, Orta Koridor –> Perkz, Nişancı –> Hjarnan ve Destek –> Wadid.

Ascension Gaming: Üst Koridor –> Rockky, Ormancı –> Lloyd, Orta Koridor –> G4, Nişancı –> NikSar ve Destek –> Rich.

Başarıya aç olan ekibimiz, bu turnuvada istenilen performansı gösterebilecek mi hep birlikte göreceğiz. Kendilerine başarılar diliyoruz. Sizleri, Worlds 2018’de yapılan kura çekimiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.