Devil May Cry 5'te mikro ödeme olacak

Devil May Cry 5’te mikro ödeme olacak

Aralık 4, 2019 0

Capcom ekibinin Monster Hunter World’den sonra Resident Evil 2 Remake‘le birlikte yeni bombası olan Devil May Cry 5, geride bıraktığımız E3 2018 fuarında duyurulmuştu. Markayı tekrar Japonların eline emanet eden Capcom, böylelikle serinin eski hayranlarını da heyecanlandırdı. Serinin popüler hale gelmesinde büyük emeği olan Hideaki Itsuno‘nun yönetmen koltuğunda oturduğu yapım hakkında ortaya ilginç bir bilgi daha çıktı. Tokyo Game Show 2018 sırasında Hideaki Itsuno’nun yabancı basın ile yaptığı röportajda yönetmen, Devil May Cry 5’te karakter gelişimi için oyunun, oyunculara gerçek para harcamasına izin vereceği belirtildi.

Devil May Cry 5’te mikro ödemeler olacak

Normalde serinin diğer oyunlarında Orb‘lar sayesinde yaptığımız karakter gelişimini eğer istersek bu kez gerçek para harcayıp hızlı bir şekilde yapacağız. Oyunculara böyle bir seçenek verilmesinde bir sorun bulunmuyor fakat eğer oyun, karakter gelişimini normal yollarla yapan oyunculara sıkıntı çıkartırsa, ortada büyük bir sorun olacağı kesin.

Tüm bunların yanında oyunda canavar öldürerek veya çevrede bulunan materyaller sayesinde elde ettiğimiz Orb’ları toplamanın, Devil May Cry serisinde ayrı bir zevki var. Hangi oyuncunun gerçek para harcayarak karakter geliştireceğini merak ediyoruz. Son olarak aynı sistemin DMC4 SE oyununda da olduğunu belirtelim.

Tags: Aksiyon, Capcom, Devil May Cry 5, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts