Yeni Warcraft oyunu, Pokemon Go benzeri olabilir

Yeni Warcraft oyunu, Pokemon Go benzeri olabilir

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz Blizzcon 2018 fuarında Diablo Immortal duyurusundan sonra bakış açısını mobil platformlara yönlendirdiğine dair ipuçları veren Blizzard hakkında ortaya ilginç bir gerçek daha çıktı. Ortaya çıkan yeni habere göre Blizzard, şu anda yeni bir Warcraft projesi üzerinde çalışıyor. Ancak yabancı basının önde gelen kuruluşlarından Kotaku’nun, Blizzard geliştiricileri ile yaptığı röportajda yeni Warcraft’ın, AR teknolojisine sahip olacağı söylendi.

Warcraft, Pokemon Go ile birleşirse

Mobil platformlar için geliştirildiğini tahmin ettiğimiz yapım, büyük ihtimalle Pokemon Go benzerliğinde olacak. Hatta son Gamescom fuarında AR teknolojisi için özel bir stant bile yapan Blizzard, bu projenin temellerini atmaya başlamış bile. Diablo Immortal ile oldukça fazla eleştiriye maruz kalan yapımcıların yine büyük bir markasını mobil platformda basit bir şekilde harcaması, firmanın prestijini eski Blizzard fanlarının önünde daha da zedeleyecektir.

Bakalım ortaya atılan bu iddia, daha doğrusu sızıntı bilgi doğru çıkacak mı? Hali hazırda Blizzard, geçtiğimiz günlerde birden fazla mobil oyun projesi üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Ancak kimsenin aklına Warcraft’ın, Pokemon Go hali gelmemişti.

Tags: ar, mobil, PC, pokemon go, tablet, telefon, WarCraft Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts