Fallout 76 oyuncusundan Bethesda'ya; "Lütfen beni öldürün."

Fallout 76 oyuncusundan Bethesda’ya; “Lütfen beni öldürün.”

Aralık 4, 2019 0

Bir hafta önce çıkışını gerçekleştiren Fallout 76 her ne kadar oyun basınından geçer not alamamış olsa da, birçok oyuncu oyunu oynamaya devam ediyor. Bugün internette yer alan bir haber ise, bir oyuncunun trajikomik durumunu ortaya çıkardı.

Oyuncu Bethesda’ya Fallout 76’daki karakterini öldürmeleri için yalvardı.

Reddit kullanıcısı Brogadyn, Fallout 76’daki karakterinin öldürülmesi için Bethesda‘ya resmen yalvardı. Oluşan bir hatadan dolayı karakteri ölümsüzlük moduna giren oyuncu, ölmek için her yolu denemiş. Brogadyn açıklamasında; “Oyundaki karakterim öldürülemez durumda. Bunu gerçek anlamda söylüyorum, gerçekten öldürülemiyor. Bir nükleer patlamanın içinde kaldı, ancak gene ölmedi. Ölmesini istesem de bunu yapabileceğim hiçbir yol yok gibi görünüyor.” diyor. 

Brogadyn, bu hatanın nasıl olduğunu açıklamamış ve Bethesda‘ya geçtiğimiz cuma günü bir destek maili göndermiş. Ancak firma onu önemsememiş. Oyuncuya basit kontrollerle ilgili bilgi veren bir mail göndermişler. 

Oyuncu ölümsüzlüğün oldukça can sıkıcı olduğunu belirtiyor. Oyundaki deneyiminin mahvolmaması için PVP veya keşif gibi şeylerden uzak durduğunu belirten oyuncu, gönderdiği maillerden birinde Bethesda‘ya karakterini öldürmeleri için yalvarmış. Ancak henüz Bethesda‘dan bir geri dönüş olmamış. 

Fallout 76 içinde oyuncuların karşılaştığı hataların bir kısmı gerçekten oyun zevkini yok ediyor. Umuyorum ki oyuncuya Bethesda tarafından dönüş olur ve bu hata giderilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, MMORPG, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts