Bir Sea of Thieves oyuncusu tüm başarımları açmayı başardı

Bir Sea of Thieves oyuncusu tüm başarımları açmayı başardı

Aralık 4, 2019 0

Rare tarafından geliştirilen Sea of Thieves oyunculara açık dünyada korsanlık yapma imkanı sunuyordu. Çıkışında bazı eksiklikleri olan oyun, bu yıl içinde gelen bazı güncellemeler ve ek paketlerle desteklenmişti. Bugün ise yapılan bir açıklamaya göre, bir oyuncu Sea of Thieves‘in içinde yer alan tüm başarımları (achievement) açmayı başardı.

Oyuncu tüm başarımları açmak için oyunda 2000 saat harcamış.

Zyx isimli oyuncu, Sea of Thieves‘in içinde yer alan tüm başarımları açmayı başardı. Bunu yapmak için 2000 saat gibi bir süre harcayan oyuncu, sekiz aydır her gün neredeyse yedi saat oyunu oynamış. 

Tüm başarımları açmanın bu kadar uzun sürmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, bazı görevlerin fazla grind odaklı olması. Belli bir grubun 500 adet görevini tamamlamak, 1000 adet muz sandığı toplamak gibi görevler fazlasıyla zaman harcıyor. 

Zyx’in bu başarısı onu görevlerde zirveye taşımaya yetse de, sandık toplama tarzı görevlerin başarımlarında ondan önce birçok oyuncu yer alıyor. Siz Zyx’in başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz, Sea of Thieves‘e 2000 saatinizi siz olsanız harcar mıydınız?

Tags: Aksiyon, Macera, Microsoft, PC, Rare, Sea of Thieves, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts