Yeni RPG Edge of Eternity’den yeni ekran görüntüleri yayımladı

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Yeni RPG Edge of Eternity’den yeni ekran görüntüleri yayımladı

Doğu ve Batı sentezli bir rol yapma oyunu Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı Midgar Stuidos tarafından Kickstarter kampanyası ile yola çıkan ve hedefine ulaşmayı başaran Edge of Eternity’den yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Klasik JPRG oyun yapısını, Batı kültürü ile harmanlayan yapımcılar, açık dünya oynanış ve çizgisel olmayan bir hikaye iddiası ile geliyor.

PC, Mac, Linux, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için geliştirilen yapımın Aralık ayında satışa sunulması bekleniyor. İşte Edge of Eternity’nin yeni ekran görüntüleri:
1 Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı 2 Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı 3 Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı 4 Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı 5 Yeni RPG Edge of Eternity'den yeni ekran görüntüleri yayımladı #galeri #edge of eternity #mac #pc #playstation 4 #xbox one #role playing game Yorumlar 4 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 17:03 Kalan Karakter : 300 Gönder Flipflop Flipflop 16.05.2016 22:40 Hep söyledim yine söylüyorum oyun dünyası özellikle de rpg oyunları için en büyük tehlike Japon tarzı oyunlar, rpg ler için de jrpg lerdir. Rpg yapısını mahveden bir anlayış. Witcher gibi fallout gibi oyunların sonunu getirecek, basit ve ilkel yapılı oyunlara aman dikkat Yanıtla MK Okuru MK Okuru 29.06.2016 09:57 kardeş adamlar animecilerden nefret ediyoruz diye japon oyunlarınada takmışlar 😀 komik bi millet anlayışımız var öyle diilmi MK Okuru MK Okuru 09.06.2016 18:11 sen böyle düşüneblirsin ama japon rpg si ve ilkel oyunlar sevenlerle witcher fallout sevenler ayrı bir kesede toplanmalı sen hepsini aynı keseye koymuşsun 🙂 Kalan Karakter : 300 Gönder ato1991 ato1991 16.05.2016 18:17 xenoblade chronicles havası aldım oyundan. JRPG ve RPG çamurdan olsun yine oynarım 🙂 İşin şakası umarım kaliteli bir oyun olur. Technomancer ve bu oyun güzel çıksında keyifle oynayalım. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Edge of Eternity, Galeri, Mac, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts