Yeni FIFA 19 tanıtım videosu yeni Kick Off moduna odaklanıyor

Yeni FIFA 19 tanıtım videosu yeni Kick Off moduna odaklanıyor

Aralık 4, 2019 0

Futbol severler arasında oldukça popüler olan FIFA serisinin yayıncısı EA Sports, serinin yeni oyunu olan FIFA 19 için yeni Kick Off moduna odaklanan bir tanıtım videosu yayınladı.

FIFA 19 içerisinde beş yeni karşılaşma türü olacak

EA Sports, oyuncular tarafından merakla beklenen FIFA 19 için yeni Kick Off modunu sergileyen yepyeni bir tanıtım videosu yayınladı. Bu yenilenmiş olan mod, yeni eşleşme türlerini ve daha fazlasını daha kolay ve heyecan verici hale getirecek. Klasik Kick Off’un yanında, oyuncular tarafından seçilebilecek UEFA Champions League, House Rules, Best of Series, Home & Away ve Featured Cup Finals olarak beş farklı karşılaşma türü de oyun içerisinde yer alacak. Bu farklı maç tipleri normal karşılaşmalara nazaran daha ilginç ve yeniliklerle dolu olacakmış gibi görünüyor.

Ayrıca oyuncular mod içerisinde oynanan tüm maçların detaylı analizleri, Kick Off modu kayıtlarını ve istatistiklerini takip edebilecek. Böylece oyun planını da analiz ederek gelecek maçlar için daima hazırlıklı olunabilecek. Yayınlanan yeni tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.