Yeni Asus U ve UX serileri

Yeni Asus U ve UX serileri

Aralık 6, 2019 0

ASUS’tan yeni laptoplar: U ve UX serileri yüksek performans ve şık tasarımı bir araya getiriyor

Herbiri birer şaheser olan yeni ASUS U ve UX serileri, şıklığı ve basit kullanım özellikleri ile günlük bilgisayar kullanım sevincini bir adım daha ileriye taşıyor. Yeni serilerin oldukça dikkat toplayan ince profili, notebook tasarımına, minimalist bir yaklaşımla liderlik ediyor.

Yanılgısız tasarım ve Şahsileştirme
ASUS U ve UX Serileri, modaya uygun en son trendler göz önünde bulundurularak modernizmi tutmak isteyenler için planlanmıştır. ASUS U ve UX Serileri yenilenmiş parlak ışıklı “çiklet” tuş ekibi ile, kullanıcaya yalnızca karanlıkta kullanım rahatlığı sunmakla kalmayıp aynı zamanda akşam karanlığındaki Paris caddelerinin yıldızlarla kaplanmış gökyüzünü hatırlatıyor. Işık sensörü teknolojisi sayesinde etraftaki ışık şartlarını idrak ederek LED ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlyor ve rahat bir kullanım basitliği sunuyor. Bu özellikler, bir kelebeğin kanadından esinlenerek planlanan parlak ve son derece muntazam adaleye ile örtülmüş LCD ekran ile bitiriliyor.

Tasarımdaki Büyü
Işıklı “çiklet” tuş ekibinin yanısıra, U ivedisi kullanıcının parmak değişine göre safhalı olarak ışıklı iz vazgeçen etkileşimli touchpadi kullanıcılarının alkışına sunuyor. Kapsamlı çoklu misyon ve yararlılık sağlayan Intel  Core 2 Duo operasyoncusu ile kuvvetlendirilen Asus U İvedisi notebooklar, 500GB’a rakımlan statik diski sayesinde dökümanlar ve multimedya uygulamaları için daha geniş bir yükleme alanı sunuyor. 15.6″ enerji gözetmeli LED ekranı, NVIDIA® GeForce® G 105M 512MB ile kuvvetlendirilerek kullanıcıya sunumları ve cümbüşleri için düşük efor tüketiminin yanısıra hayret verici görsel performans sağlıyor. Altec Lansing hoparlörler ile SRS hakikat surround yüksek tanımlı ses niteliği sunan U ivedisi notebooklar, şehrin gece karanlığında entellektüel bir sanatçı havası taşıyor.

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, Teknoloji, Yeni Asus U ve UX serileri Categories: Bilgisayar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts