Yeni Assassin's Creed oyunu hakkında sızdırılan görseller sahte

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında sızdırılan görseller sahte

Aralık 3, 2019 0

Ubisoft‘un elinde bulundurduğu en büyük marka olan Assassin’s Creed serisi, son olarak geride bıraktığımız sene Odyssey ile karşımıza çıkmıştı. Mekaniksel anlamda değişiklikler barındıran Assassin’s Creed Odyssey, çoğunlukla Assassins’s Creed Origins’e benziyordu. Bu sene oyuncuların karşısına yeni bir AC oyunuyla çıkmayacağını duyuran Ubisoft’un aksine geçtiğimiz gün, yeni Assassin’s Creed oyununa ait olduğu söylenilen görseller, oyun forumlarını alt üst etmişti. Yeni oyunun viking temalı olacağına dikkat çeken görsellerin sahte olduğu ortaya çıktı.

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında sızdırılan görseller sahte

Oyuncuların yaptığı araştırmaya göre ortaya çıkan görsellerde bulunan materyaller, Unity Store‘a ait. Unity tabanlı oyun geliştirirken içerik aldığınız bu mağazada bulunan materyalleri oyununuza ekleyebiliyorsunuz. Diğer bir yandan The Blacksmith olarak adlandırılan bir öğenin, Silvia Rasheva adındaki yönetmenin aynı isimle çektiği bir kısa filmden olduğu da belirtiliyor.

2020 yılında yepyeni bir Assassin’s Creed oyunuyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ubisoft, muhtemelen yeni oyun üzerinde çalışmalarına devam ediyordur. Yeni oyunun temasıyla herhangi bir açıklama yapmayan geliştiriciler, bakalım bizlere ne gösterecek?

Tags: Aksiyon, Assassin's Creed, NDS, PC, PlayStation 3, PSP, Ubisoft, Wii, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts