World of Warcraft’ın 15. Yıldönümü Reyin İçi Faalliklerle Kutlanıyor!

World of Warcraft’ın 15. Yıldönümü Reyin İçi Faalliklerle Kutlanıyor!

Aralık 3, 2019 0

Kasım ayı bizlere World of Warcraft’ın 15. yıldönümünü müjdeliyor! WoW Classic’in yayınlanmasıyla başlayan yıldönümü kutlamaları çerçevesinde bugünden itibaren Battle for Azeroth’a giriş yapan oyuncular Lil’ Nefarian yoldaşına sahip olacak. Ayrıca oyuncuların kaçırmak istemeyecekleri bazı reyin içi etkinliklerimiz de var:

World of Warcraft’ın 15. Yıldönümü Reyin İçi Faalliklerle Kutlanıyor!

Azeroth Anıları Memories of Azeroth – Bu Raid Finder aktifliği zamanı tersine çevirip oyuncuları The Burning Crusade, Wrath of the Lich King ve Cataclysm yarıyıllarındaki boss kapışmalarına götürüyor. Zorlu savaşlardan sağ çıkmayı muvaffak olan gözü pek kahramanlar, kadim ejderha Deathwing’den esinlenerek planlanan Obsidian Worldbreaker bineğine sahip olacak!

Alterac Vadisi’ne Dönüş Return to Alterac Valley – PVP oyuncuları Alterac Vadisi savaş alanını daha önceki günlerdeki haliyle tecrübeleme uğruna sahip olacak. Alterac Valley of Olde başarımını elde edenlerse iki yeni bineğe kavuşacak: Stormpike Battle Ram Alliance ve Frostwolf Snarler Horde. Son olarak bu aktifliğin hudutlu süreli olduğunu belirtelim. Yıldönümü kutlamalarıyla alakalı daha fazla bilgi için lütfen blog yazımıza göz atın: https://worldofwarcraft.com/en-akıl/news/23214313/celebrate-15-years-of-world-of-warcraft

-Basın duyuruyu

Tags: Activision Blizzard, Blizzard, Mac, MMORPG, PC, World of Warcraft: Battle for Azeroth Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts