Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar!

Watch Dogs 2’den sanatsal çalışmalar!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Watch Dogs 2’den sanatsal çalışmalar!

Sanatsal çalışmalar oldukça başarılı görünüyor Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! Watch Dogs 2’ye ait olan bir çok detayında gün yüzüne çıkmasından sonra oyun hakkında ki düşüncelerimiz de oluşmaya başladı. Gerçeklik vurgusu ile ön plana çıkan Ubisoft, bu konuda oldukça sıkı çalışmalar yürütüyor.

İlk oyun da yakındığımız açık dünya konusunun üzerine yoğunlaşan Ubisoft, bu konuda oldukça iddialı diyebiliriz. San Francisco’da geçireceğimiz maceramız da görüldüğü üzere yapımcılar şehirde ki bir çok önemli detayı oyuna ekleyerek, daha eğlenceli bir açık dünya deneyimini bizlere sunmak için can atmaktalar. Çevre ile etkileşimin üst seviye de olacağı Watch Dogs 2’de artık kendimizi şehir de yalnız hissetmeyeceğiz.

Diğer bir detay ise, oyunun ana temelini oluşturan hackleme unsurunu niyahet daha net görebileceğiz. Bu konuda oyuncuların kendini bir hacker gibi hissetmeleri için uğraşan Ubisoft, elinden gelen bütün gayreti gösterdiğini oyun severlere bellirtti.

Aşağıdaki galeride görebileceğiniz sanatsal çalışmalarda, San Francisco ile özdeşlemiş Golden Gate Köprüsü’nü ve güzel San Francisco’nun sokaklarını görebilirsiniz. Oldukça göze hoş görünen sanatsal çalışmalar adeta arka plan yapılacak tarzdan.

Marcus Halloway’in San Francisco’daki macerasına konuk olacağımız Watch Dogs 2, 15 Kasım 2016’da PC, PS4, Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.
1 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 2 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 3 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 4 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 5 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 6 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 7 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 8 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 9 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 10 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 11 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! 12 Watch Dogs 2'den sanatsal çalışmalar! #galeri #watch dogs 2 #pc #playstation 4 #xbox one #aksiyon #ubisoft #ubisoft Yorumlar 3 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 16:31 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 13.06.2016 12:00 Türkçe seçenek olmadığı müddetçe ubisoft oyunları na saygım kalmadı milleti enayi yerine koyuyorlar bu ülkede çoğu insan orjinal oyun alıyor artık Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.06.2016 14:35 videolardan capsleri koyup sanatsal çalışmalar demişsiniz resmen 3. sınıf haberciliğe geçmişsiniz… Yanıtla MK Okuru MK Okuru 12.06.2016 21:24 Doğru bir şey yazmış niye eksiliyorsunuz ama doğru boşuna dememişler “Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar” diye kardeşim sen buraya gelip yorum yazma boşuna bunlar çete olmuş MK Okur’larına gıcıkları var kendileri yaralı parmağa işemez burada gelmiş kendilerini adamdan saydırmaya çalışıyorlar. Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Galeri, PC, PlayStation 4, Ubisoft, Watch Dogs 2, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts