Warcraft 3: Reforged Multiplayer betası başlıyor

Warcraft 3: Reforged Multiplayer betası başlıyor

Aralık 3, 2019 0

Duyduk dinlemedik demeyin, Warcraft III: Reforged multiplayer betası bu hafta başlıyor! İlk etapta sadece orc ve insan ırklarıyla 1v1 ve 2v2 eşleşmeli oyunlar oynanabilecekse de gelecek haftalarda Undead ve Night Elf ırklarının da oynanabilir olacağı ayrıca yeni reyin modlarının ilave edileceği belirtiliyor.

Warcraft 3: Reforged Multiplayer betası başlıyor

Önümüzdeki haftalarda oyunun multiplayer betası için davetiyeler sevk edilmeye başlanacak. İlk davetiyeler oyunun Spoils of War versiyonunu ön sipariş etmiş olanlara giderken ikinci dalgada Warcraft III: Reforged standart versiyonu ön sipariş edenler ve çok daha fazla bireye davetiye gidecek.

Spoils of War Versiyonu

Oyunun betasına girmeyi ve herkesten evvel oynamayı sağlama bağlamanın yanı gizeme Spoils of War versiyonunda oyuncuları ilave bazı sürprizler de bekliyor. World of Warcraft’ta bir adet Meat Wagon bineği, Heroes of the Storm’da Thrall, Anub’arak, Jaina ve Tyrande kahramanları, Hearthstone’da ise Third War kart sırtı kazandırmanın yanında Spoils of War versiyonundan elde edeceğiniz bonuslar şu biçimde:

Warcraft III: Reforged Kostümleri

Champion of the Horde Thrall
Daughter of the Seas Proudmoore
Fallen King Arthas
Emerald Nightmare Cenarius

Overwatch

Oyuncu sembolleri: Human, Orc, Undead, Night Elf ve Lich King
Hareketli spreyler: Footman, Grunt, Ghoul ve Archer

Warcraft III: Reforged Blizzard Entertainment’ın 2002 senesinde çıkardığı dünyaca şöhretli reel zamanlı strateji oyununun Warcraft III: Reign of Chaos ve mükâfatlı eklenti koliyi Warcraft III: The Frozen Throne’un baştan alt yenilenmiş versiyonudur. Warcraft III: Reforged ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

-Basın ilanı

Tags: Aksiyon, Blizzard, PC, Strateji, Warcraft 3: Reforged Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts