Valve firması Gamescom 2018 fuarında yeni bir sunum yapacak

Valve firması Gamescom 2018 fuarında yeni bir sunum yapacak

Aralık 4, 2019 0

Oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan Valve, yeni bir proje ya da oyun ile karşımıza çıkabilir. Bunu söylememizin sebebi ise  Steam ile oyunculara oldukça kullanışlı bir hizmet sunan Valve firmasının, Gamescom 2018 fuarına katılacağı ortaya çıkmış olması.

Valve, Gamescom 2018 fuarına katılıyor

Valve, bildiğiniz gibi Steam üzerinden eşek yüküyle para kazandığı için oyun tarafını biraz boşlamış durumda. Yapmış olduğu hiçbir serinin 3.halkasını çıkarmayan firma, uzun süredir yeni bir oyunu da piyasaya sürmüş değil.

Tabi Gamescom fuarına katılıyor olması hemen oyuncularda bir Half-Life 3 kıpırtısı oluşturdu. Bunun gerçekleşme olasılığı ise oldukça düşük tabi ki. Firma muhtemelen Dota 2 elementlerini kullanan Artifact isimli kart oyunu ile karşımıza çıkacak. Tabi Campo Santo stüdyosunun geliştirdiği In the Valley of Gods isimli oyunun sunumu için de Gamescom’a katılıyor olabilir. Daha önce Firewatch ile oldukça başarılı bir işe imza atan Campo Santo firması, geçtiğimiz aylarda Valve Corparation tarafından satın alınmıştı. Doğal olarak yeni oyunun dağıtımını da Valve üstlenecek.

Valve firması Gamescom 2018 fuarında yeni bir sunum yapacak

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, Half-Life 3, PC, PlayStation 3, Steam, Valve, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts