Valkyria Chronicles 4, 25 Eylül tarihinde piyasada yerini alıyor

Valkyria Chronicles 4, 25 Eylül tarihinde piyasada yerini alıyor

Aralık 4, 2019 0

SEGA tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oyuncular tarafından oldukça sevilen taktiksel rol yapma oyunu Valkyria Chronicles serisinin yeni oyunu Valkyria Chronicles 4’ün 25 Eylül tarihinde yayınlanacağı açıklandı.

Sevilen Valkyria Chronicles serisine bir yenisi ekleniyor

 Ünlü geliştirici SEGA, geçtiğimiz gün twitter platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile taktiksel rol yapma oyunu olan Valkyria Chronicles 4’ün 25 Eylül itibariyle piyasada yerini alacağını açıkladı. Ayrıca Valkyria Chronicles 4’ün PC sürümünde 4K çözünürlükleri, özelleştirilebilir klavye ve mouse ayarlarını ve ultra geniş ekran monitörleri destekleyeceği de belirtildi.

İlk olarak 2008 yılında PlayStation 3 platformu için piyasada gördüğümüz Valkyria Chronicles serisinin yeni oyunu Valkyria Chronicles 4, orijinal oyun ile aynı zaman diliminde geçiyor, ancak oyun içerisinde Federasyonun Squad E birliğinde geçen yeni bir hikaye üzerine odaklanıyor. Komutan Claude Wallace ve onun çocukluk arkadaşları, savaşta yer almak için çaresizce yola koyuluyor. Fakat zafere giden yolda kemikleri sızlatan kar fırtınaları, dalga şeklinde ilerleyen imparatorluk askerleri ile karşı karşıya gelecek ve başa çıkmak zorunda kalacaklar.

Valkyria Chronicles 4, 25 Eylül tarihinde piyasada yerini alıyor