GameStop, Yeni Nintendo Switch Konsolu Sızdırmış Olabilir

Haziran 13, 2021 0

Son aylarda yeni bir Nintendo Switch konsolu geleceğine dair söylentiler çıkmış, bu söylentilerin sayısı son haftalarda güzelce artmıştı. Artık de GameStop’tan gelen bilgiler, yeni ve daha gelişmiş bir Switch versiyonu göreceğimize işaret ediyor.

Nintendo, bugüne kadar söylentilere rastgele bir karşılık vermedi. Yani firmanın doğruladığı bir şey olmasa da yalanladığı bir şey de yok. Haliyle söylentilerin sayısı artmaya devam ediyor. Doğruluğunu ise vakit gösterecek.

Yeni konsolun ismi muhakkak olmuş olabilir

GameStop yeni bir “Eskisini getir” kampanyası başlattı. Bu kampanyada yer alan birtakım tabirler ise konsolseverlerin dikkatini çekti. 19 Haziran’a kadar sürecek olan kampanyada, oyunseverlerin hangi konsol için ne kadar kredi alacakları da açıklandı. PS5 getirenlere 350 dolar, Nintendo Switch Lite getirenlere ise 150 dolar verilecek.

Temel dikkat çeken modül ise kimi konsollar için fazladan 50 dolar verilecek olması oldu. Bu konsolların isimleri ise New Nintendo Switch, Switch Lite yahut Xbox Series X/S formunda açıklandı. Burada dikkat çeken ise New Nintendo Switch oldu. Sayfanın altındaki küçük yazılarda da New Nintendo Switch tabiri yer aldı. Bu isim, geliştirilmiş versiyonun ismi olabilir.

Nintendo aktifliği 2 gün sonra

Nintendo, 2 gün sonra E3 Direct’e konut sahipliği yapacak. O aktiflikte bahsi geçen geliştirilmiş Switch versiyonu karşımıza çıkabilir. Nintendo, daha evvel yaptığı açıklamada yazılıma odaklanacağını açıklamıştı fakat sonrasında pek çok farklı olay oldu. v1 ve v2 versiyonlar, Nintendo Switch Lite o açıklamadan sonra gelmişti.

Elbette GameStop bu ismi sadece boşluğu doldurmak için kullanmış olabilir. Tekrar de bu türlü bir reklamın altında bir şey olmaması pek mümkün değil. Bakalım Nintendo bu hususta nasıl bir açıklama yapacak.

Tags: İse, konsol, nintendo, Nintendo Switch Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts