Counter Strike: GO'nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı

Counter Strike: GO’nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı

Aralık 4, 2019 0

2012 yılında oyuncuların karşısına çıkan Counter-Strike: Global Offensive, çıktığı günden bu yana onlarca kez değişti. Özellikle oynanış mekanikleri anlamında devamlı revize edilen oyunun ilk kez arayüzü güncellendi. Eski ve göze güzel gözükmeyen arayüz yerine artık Valve geliştiricileri, panaromik arayüzü oyuna getirdiler. Hali hazırda Counter-Strike: Global Offensive için ilgi çekici bir güncellemenin geleceği tartışılıyordu. İlgili güncellemenin grafiklere ve arayüze gelmesi, oyuncuları sevindirdi.

Counter-Strike: Global Offensive’ün arayüzü güncellendi

Karakterleri, silahları, envanteri ve haritaları daha detaylı görmemize imkan veren bu yeni arayüz, Counter-Strike: Global Offensive‘in rakiplerinden geri kalmamasını sağlıyor. Şu anda en büyük rakibi Rainbow Six Siege olan Counter-Strike: Global Offensive, bu atılımıyla kendini yeniledi. Şu anda beta sürecinde olan yeni arayüzü denemek için Counter-Strike: Global Offensive’inn içerisinde beta kaydı yaptırmalısınız. Ayrıca bu güncelleme ile daha da gerçekçi hale getirilen grafikleri de birinci elden deneyimlemek mümkün.

Espor tarafında milyonlarca dolarlık yatırım alan oyun, her geçen gün oyuncu kitlesini büyütüyor. Rekabetçi FPS anlamında en büyük oyun olan Counter-Strike: Global Offensive’e bakalım ilerleyen günlerde daha nasıl güncellemeler gelecek?

Counter Strike: GO'nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı

Counter Strike: GO'nun arayüzünde büyük bir değişiklik yaşandı