Uzun süredir beklenen S.T.A.L.K.E.R. 2 sonunda duyuruldu!

Uzun süredir beklenen S.T.A.L.K.E.R. 2 sonunda duyuruldu!

Aralık 4, 2019 0

S.T.A.L.K.E.R. 2 için uzun süredir yeni bir dedikodu ya da haber ile karşılaşmıyorduk. Kıyamet sonrası senaryolarında oldukça başarılı bir iş çıkartan seri için neredeyse umutlarımızı yitirmiştik. Bugün ise uzun süredir beklenen açıklama yapıldı ve S.T.A.L.K.E.R. 2 resmi olarak duyuruldu.

S.T.A.L.K.E.R. 2 sonunda duyuruldu

İlk oyunun yapımcıları tarafından ele alınan S.T.A.L.K.E.R. 2 hakkında şu an maalesef çok fazla bilgi yok. Yapım ekibi her ne kadar oyunu resmi olarak duyurmuş olsa da bunu biraz erken yapmış gibi. Çünkü çıkış tarihi olarak şu an için 2021 yılı planlanıyor. Tabi her şey yolunda giderse ve bir ertelenme ile karşılaşmaz ise oyun bu tarihte karşımıza çıkacak. Zaten S.T.A.L.K.E.R. 2 için açılan resmi siteye de baktığımızda oyunun logosu ve çıkış tarihi dışında bir bilgi göremiyoruz. Oyun hakkındaki tek somut bilgi ise muhtemelen Unreal Engine 4 motoru ile gelebileceği. GSC Game son olarak bu oyun motorunun lisansını almıştı.

Son olarak Call of Pripyat oyunu ile çıkan seri, eğer ertelenme olmaz ise tam 11 yıl sonra yeni halkası ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Tags: First Person Shooter, GSC Game, PC, PlayStation 4, S.T.A.L.K.E.R. 2, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts