Türk Mortal Kombat 11 oyuncusunun Kabal videosu oldukça iyi

Türk Mortal Kombat 11 oyuncusunun Kabal videosu oldukça iyi

Aralık 3, 2019 0

2019’un en başarılı dövüş oyunları arasında bulunan Mortal Kombat 11, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Türkiye’de de oldukça büyük bir kesime hitap eden Mortal Kombat serisi, kendi topluluğumuz olan Merlin’in Kazanı Dövüş Oyunları Topluluğu‘nun gözdesi durumda. Facebook üzerinden dövüş oyunları tutkunlarının paylaşımlar yaptığı grubun kurucularından olan Murat Dalkıran (TimsaH) hünerlerini Kabal karakteri üzerinde göstermiş. Daha öncesinde Scorpion karakteriyle yaptığı kombolar sayesinde kendini belli eden MK Salih’i tanımıştık. MK Salih’in yanında sevgili Murat Dalkıran’ın da bu denli yetenekli olması Türk Mortal Kombat oyuncularını heyacanlandırdı.

Türk Mortal Kombat 11 oyuncusunun Kabal videosu oldukça iyi

Eski karakterin tüm yeteneklerine kombolarında yer veren Murat Dalkıran‘ın normalde bir Street Fighter oyuncusu olduğunu belirtelim. Kombolarının ardına rakibe büyük hasarlar verebilen Fatal Blow animasyonlarını da ekleyen Murat Dalkıran, videoda gösterilen komboları oyunun pratik bölümünde yapmış. Her ne kadar bu modda hareket etmeyen bir NPC’ye karşı kombo yapmak kolay olsa da, Murat’ın kombolarında rakibe verdiği hasar miktarı, kesinlikle göz ardı edilemez. Peki siz yapılan bu çalışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts