The Witcher dizisinin setinden beklentileri düşürecek video sızdı

The Witcher dizisinin setinden beklentileri düşürecek video sızdı

Aralık 3, 2019 0

The Witcher dizisinin setinden yeni bir video sızdı. Netflix‘in en çok beklenen yapımlarından biri olan, hatta oyun severler için birincisi haline gelen The Witcher dizisi beklentileri oldukça yükseltmişti. Efsunger Rivialı Geralt’ı Hollywood’un ünlü ismi, daha önce Superman rolüyle yıldızı parlayan Henry Cavill’ın canlandıracağı The Witcher dizisinin setinden beklentileri düşürecek video geldi. Nilfgaardlı zırhı ile The Witcher dizisinde görev alan figüran kadrosunun yer aldığı görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. 

The Witcher dizisinin setinden beklentileri düşürecek video sızdı

Daha önce Henry Cavill’ın Rivialı Geralt kostümü ile iksir içtiği bir görüntü yayınlanmış ve bu görüntü uzun süre konuşulmuştu. Filmin setinden sızan bu görüntülerde ise bir grup figüranın oldukça tuhaf görünen Nilfgaardlı kostümüyle çayırda çimende koşturduğu görülüyor. 

Netlfix‘in merakla beklenen The Witcher dizisinde, daha önce Netflix projelerinde yer alan yönetmenler degörev alacak. Netflix’in beğenilen yapımları arasında gösterilen Daredevil ve Punisher dizilerinin yönetmeni Marc Jobst, Netflix’in The Witcher dizisinin final bölümü olan 8. bölümde yönetmen koltuğunda yer alacak. Jobst’un bir kaç bölümde daha yönetmenlik yaptığı sızan bilgiler arasında yer alıyor. Ancak henüz resmi, bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim. 

Tags: Aksiyon, Bandai Namco, CD Projekt Red, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, The Witcher 3: Wild Hunt, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts