Aksiyon RYO The Surge 2'den 11 dakikalık oynanış videosu

Aksiyon RYO The Surge 2’den 11 dakikalık oynanış videosu

Aralık 3, 2019 0

Souls oyunlarının temasını Matt Damon‘ın ünlü filmi Elysium‘un temasıyla harmanlayan The Surge 2‘den yeni oynanış videosu yayınlandı. İlk oyundan daha zorlu olacağı söylenen yeni The Surge oyunu, daha detaylı oynanış mekanikleri içerecek. From Software‘ın ortaya koyduğu oynanış mekaniklerini harmanlayan The Surge 2 için yayınlanan yeni oynanış videosunda çevresel etkenlerin oyuna nasıl etki edeceğine yakından bakıyoruz. Bitiriş animasyonlarını daha da geliştiren yapımcı ekip, oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. İlk oyuna benzer şekilde robotik düşmanlara karşı savaşacağımız oyunda ilginç bir senaryo modu olması bekleniyor.

Aksiyon rol yapma oyunu The Surge 2’den 11 dakikalık oynanış videosu

Yapımcı firma oyunun dünyasının çok da genişlediğini geçtiğimiz haftalarda belirtmişti. The Surge’a kıyasla The Surge 2‘de rol yapma mekaniklerinin de daha detaylı belirtiliyor. Yeni silahlar, dronlar ve yeni zırhların bulunacağı yapım, Souls oyunlarına rakip olabilir. The Surge 2‘de savaşlar da önceki oyuna göre daha taktiksel ilerleyecek. Deck 13’ün geliştirdiği üstlendiği, Focus home Interactive tarafından yayınlanan The Surge 2’nin bu sene içerisinde çıkması bekleniyor.

Tags: Aksiyon, Deck 13, FOCUS Home Interactive, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, The Surge 2, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts