Tom Clancy's The Division 2'in ne zaman çıkacağı belli oldu

Tom Clancy’s The Division 2’in ne zaman çıkacağı belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Büyük bir sürpriz ile Tom Clancy’s The Division 2‘yi duyuran Ubisoft, oyun hakkında yeni bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Belirtilenlere göre The Division 2, 2019 yılının Mart ayında oyuncuların karşısına çıkacak. Eski oyunun üstüne yenilikler getireceği tahmin edilen The Division 2, hikayenin geriye kalan kısmını konu edinecek. Ayrıca Ubisoft’un, The Division 2 ile birlikte aynı dönemlerde başka büyük bir oyun serisine ait oyunu piyasaya süreceğini belirtelim. Bu oyunun adı şimdilik açıklanmasa da, Splinter Cell üzerinde çalıştığı tahmin edilen ekibin yeni Splinter Cell’i de Mart ayı civarlarında oyuncuların karşısına çıkartacağını tahmin edebiliriz.

The Division 2 çıkış tarihi açıklandı

E3 2018 fuarında diğer detayları elde edebileceğimiz iki oyun da büyük bir merak içerisinde bekleniyor. Ubisoft’un CEO Yves Guillemot tarafından açıklanan bu bilgilerin arasında yeni Assassin’s Creed hakkında herhangi yeni bir bilgi yer almıyor. Skull & Bones‘u ertelediğini duyuran ekibin 2019 yılında oyuncuları yepyeni oyunlara boğacağı kesin.

Ubisoft tarihinin en hızlı satan oyunu olan The Division ise bakalım ikinci oyunla birlikte oyuncuları memnun edebilecek mi?