Tom Clancy's The Division 2'de yeni rekabetçi reyin modları olacak

Tom Clancy’s The Division 2’de yeni rekabetçi reyin modları olacak

Aralık 4, 2019 0

Tom Clancy’s The Division 2‘de yeni reyin modları da yer alacak. Henüz detaylı bilgi paylaşılmamış olsa da yeni gelecek olan reyin modlarının Conquest ve Domination reyin modlarının enerjiklerini taşıyacağı belirtiliyor. Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2’de PVP reyin modlarının geliştirileceğine söylemişti. Görünen o ki Tom Clancy’s The Division 2’de oyuncuları daha fazla rekabetçi reyin modu bekliyor olacak.

Tom Clancy’s The Division 2 ne zaman çıkacak?

The Division 2’nin baş üretimcisi Tony Sturtzel, Tom Clancy’s The Division 2‘de izleyecekleri genişleme koliyi rotası ile alakalı bilgi verdi. Sturtzel, The Division 2’de daha fazla PVP reyin modunun yer alacağını doğruladı. En iyi PVP tecrübesini sunmak için harita tasarımlarına büyük itina gösterdiklerini belirten Sturtzel, oyuna gelecek olan aktüellemelerin yalnızca rekabetçi çoklu oyuncu modları için olmayacağını, genişleme kolileri ile beraber daha fazla öykü odaklı vazifenin de oyuna ilave edileceğini belirtti. Yeni PVP modları gibi bu öykü odaklı genişleme kutuyu da fiyatsız olarak sunulacak.

Tom Clancy’s The Division 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Mart 2019’da satışa sunulacak.

Tags: Aksiyon, Massive Entertainment, PC, PlayStation 4, Tom Clancy's The Division 2, Ubisoft, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts