The Quiet Man'in 40 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

The Quiet Man’in 40 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Square Enix‘in E3 2018 sunumunda duyurulan The Quiet Man‘den 40 dakikalık oynanış videosu geldi. Yayınlanan videoda, bol bol ara sahne gösterildi. Bunun yanında, oyunun dövüş mekanikleri tanıtıldı.

The Quiet Man’de 40 dakikalık oynanış videosu geldi

The Quiet Man, Square Enix’in E3 2018 sunumunda gösterilmiş ve gizemli oyun, oldukça merak uyandırmıştı. Sinematik bir sahne ve oyun içi görüntülerin gösterildiği tanıtım videosunun ardından, yapımcı firma Human Head Studios‘tan oyun ile ilgili yeni video paylaşılmamıştı. Ancak geçtiğimiz gün The Quiet Man’dan tam 40 dakikalık oynanış videosu geldi. Böylece  The Quiet Man’in oyanış mekanikleri de ortaya çıkmış oldu.

The Quiet Man’de görünen o ki gerçek oyuncularla çekilmiş görüntülerle birlikte adeta film tadında bir hikaye anlatımı olacak. Hikaye’den gerçek oynanış görüntülerine geçildiğinde ise The Quiet Man’in başarılı grafik yapısı göze çarpıyor. Ancak karakter animasyonlarının ve dövüş mekaniğinin pek de tatmin edici olduğu söylenemez. Kamera açısının da, oyunu oynayan geliştiriciyi zaman zaman zor durumlara soktuğu görülebiliyor. The Quiet Man’in çıkış tarihi henüz duyurulmadı.