The Division 2, PC oyuncularını adeta çileden çıkarttı

The Division 2, PC oyuncularını adeta çileden çıkarttı

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en iyi açık dünya mekaniğine sahip oyunlarından bir tanesi olan The Division 2, konsol platformlarının yanında PC platformuna da çıkmıştı. PC platformunda stabil bir halde çalışan yapım, yine de bazı kullanıcıları adete çileden çıkartmış durumda. Ortaya çıkan yeni habere göre The Division 2’nin yeni hatası, işlemcinin yüzde 100 kullanılmasına neden oluyor. Kullanıcılar şimdilik grafik ayarlarında CPU’yu zorlayacak ayarları kısarak bu hatadan kurtulabiliyor. Ancak Ubisoft’un hala bu hata için bir yama yayınlamaması, oyuncuları daha da sinirlendirdi. Konu ile ilgili araştırmalarını sürdürdüğünü belirten Ubisoft, bakalım ilerleyen günlerde bu hata için özel bir yama yayınlayacak mı?

The Division 2, PC oyuncularını adeta çileden çıkarttı

Oynanış dinamikleri açısından ilk oyundan bu yana gelişme kaydeden ikinci oyuna gelecek güncellemeler ise ücretsiz olacak. Son olarak oyunun grafik ayarlarında görüş mesafesinin genişletileceğini de belirtelim. Görüş mesafesi ayarı için oyuna detaylı bir ayar kontrolü ekleyen Ubisoft, yeni yamalarla birlikte oyunun PC sürümünün eksiklerini gideriyor. Umarız oyuncular daha fazla sinirlenmeden geliştiriciler ilgili hatayı düzeltir.

Tags: Aksiyon, Massive Entertainment, PC, PlayStation 4, Tom Clancy's The Division 2, Ubisoft, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts