Teknolojik oteller

Teknolojik oteller

Aralık 7, 2019 0

Teknoloji’nin en son nimetlerini kullanan en iyi ‘10 tekno otel’, Amerika Birleşik Devletleri’li askmen.com sitesinde tertip edilen bir anketle tanımlandı.

Rüzgar ve güneş enerjisinden elektrik üreten, otel içinde deniz havası estiren, ruh haline göre odanın aydınlatmasını değiştiren hatta bayanlar için oje kurutma hizmeti veren oteller büyük alaka görüyor.
Helix Otel: Yüksek teknolojiyi ısı ve enerji tasarrufu için kullanacak olan otel, geliştirdiği GROW adlı oturumlarla güneş ve yel enerjisinden faydalanmaya hazırlanıyor.

Hotel Sax, Amerika Birleşik Devletleri: Oteldeki misafirlere laptop ve MP3 Müzik çalar veriliyor.

Hotel 1000, Amerika Birleşik Devletleri: Tuhaf su tesisatı modelleri ile 3’şöhretçi sırada bulunan otel kızıl ötesi tarayıcı kullanılan suskun elektronik kapı zili ile alaka sürüklüyor.

Peninsula Hotel, Japonya: Skype kullanarak telefon edilen otelde, ruh gidişatınıza göre ışıklandırma alternatifleri sunuluyor. Otel ayrıca oje kurutma hizmeti de veriyor.

Blow Up Hall, Polonya: “Elektronik sanat oteli” olarak da anılan Blow Up Hall Rafael Lozano adlı sanatçı tarafından satın alındıktan sonra video enstalasyonu ile alaka çekti.

The Upper House, Hong Kong: Misafirlerin erişimi otele ait Lexus RX450H hybrid model arabalarda sağlanıyor.

Mama Shelter, Fransa: Her türlü cümbüşün sunulduğu iMacler ile beraber otel fiyatsız internet iletişimi de sunuyor.

Montage, Amerika Birleşik Devletleri: Buğulanmayan aynaların bulunduğu odalarında Montage, etrafçı enerji harcıyor.

Element Hotels, Amerika Birleşik Devletleri: Aydınlatma için enerji tüketimini ön tasarıda yakalayan Element Hotels, su tasarrufu için özel bir tesisat sistemi kullanıyor.

Pod Hotel, Amerika Birleşik Devletleri: Otelde fiyatsız internet, LCD televizyonlar ve iPod kullanımı için istasyonlar yer alıyor.

Teknolojik oteller

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, Teknoloji, Teknolojik oteller Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts