Take -Two'nun başkanı GTA 6 için fazla beklediklerini düşünüyor

Take -Two’nun başkanı GTA 6 için fazla beklediklerini düşünüyor

Aralık 3, 2019 0

GTA 6 çıkış tarihi ne zaman duyurulacak bilemiyoruz. Ancak oyuncular olarak yeni bir GTA oyunu oynamak için sabırsızlandığımız bir gerçek. GTA serisinin yayıncısı Take – Two‘nun başkanı Strauss Zelnick de farklı sebeplerle de olsa oyuncularla aynı şeyi düşünüyor. Strauss Zelnick, dokuz yıllık GTA 6 bekleyişinin oldukça uzun bir süre olduğu konusunda oyuncularla hemfikir. 

Take -Two’nun başkanı GTA 6 için çok fazla beklediklerini düşünüyor

Strauss Zelnick oyun dünyasının hızla değiştiğini ve artık oyunların daha kısa aralıklarla yayınlanması gerektiğini belirtiyor. GTA Online, Red Dead Online gibi yapımların, geliştirici ekipler üzerindeki yeni oyun çıkarma baskısını biraz olsun aldığını belirten Zelnick, GTA Online gibi servisler tüketicileri sürekli olarak meşgul ettiği için tamamen yeni bir ürünle pazara girme baskısı azalıyor dedi. Gearbox ve Rockstar için bunun anlamlı olabileceğin söyleyen Zelnick, yeni ürünler arasında geçen zamanı azaltmak için daha iyi geliştirme araçlarına ve daha büyük ekiplere ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Görünüşe bakılırsa oyuncular kadar Take – Two da GTA 6’nın yayınlanmasını dört gözle bekliyor.

Tags: Aksiyon, Grand Theft Auto VI (GTA 6), PC, PlayStation 4, Rockstar Games, Rockstar North, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts