Cyberpunk 2077 için Witcher 3 gibi genişleme paketleri gelebilir

Cyberpunk 2077 için Witcher 3 gibi genişleme paketleri gelebilir

Aralık 3, 2019 0

Şu sıralar oyun dünyasının en çok konuşulan yapımlarından biri olan Cyberpunk 2077 için gayet güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yapım ekibinden Alvin Liu’nun açıklamasına göre Cyberpunk 2077 için büyük genişleme paketleri de düşünülüyor.

Cyberpunk 2077 için Witcher 3 tarzı genişleme paketleri gelebilir!

Konuyla ilgili açıklama yapan Alvin Lui, oyun boyunca farklı karakterlerle karşılaşacağımızı ve onların zamanla nasıl geliştiklerini göreceğimizi belirtmiş. Ayrıca “Herşeyin hikayede tamamlandığından emin olmak istiyoruz ama aynı zamanda açık bir dünya da oluşturmak istiyoruz. Witcher 3‘ü oynarken herşeyi bitirdiğimde hala herkesin, her karakterin neyin peşinde olduğunu öğrenmek istiyordum. Sanırım Cyberpunk 2077‘de de böyle fırsatlara sahip olacağız.” sözleri ile daha sonraki gelebilecek genişleme paketlerine de açık kapı bırakmış.

Hatırlayacağınız üzere The Witcher 3 için “Hearts of Stone” ve “Blood and Wine” isimli 2 büyük genişleme paketi yayınlanmış ve bu içerikler ile birlikte oyuna yeni mekanlar, hikayeler ve tabi ki görevler eklenmişti. Açıkçası CDProjektRed firmasının bu içerikler ile birlikte oyun dünyasına güzel bir ders verdiğini de düşünenlerdenim. işte buna benzer bir işleyişi anlaşılan Cyberpunk 2077‘de de görebileceğiz.

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts