Steam yaz indirimleri yarın başlıyor! Cüzdanları doldurma vakti

Steam yaz indirimleri yarın başlıyor! Cüzdanları doldurma vakti

Aralık 3, 2019 0

2019 Steam yaz indirimleri için artık geri sayım başladı. Steam’in artık bir gelenek haline gelen yaz kampanyası yarın başlıyor. 25 Haziran 2019’da başlayacak olan kampanyanın iki hafta sürmesi bekleniyor.

2019 Steam yaz indirim kampanyası ne zaman başlıyor?

O gün geldi çattı. Steam database’e göre Steam yaz kampanyası için artık son 24 saat kaldı. Steam 2019 yaz kampanyası yarın, yani 25 Haziran Salı günü  Türkiye Saati ile akşam saat 20.00’da başlayacak.İki hafta sürecek olan kampanya dahilinde yine binlerce oyunun indirime girmesi bekleniyor.

PC oyuncularının her sene merakla beklediği Steam yaz kampanyasında yüzde 90’lara varan inidirmler oyuncuların yüzünü güldürüyor. Her sene yaz aylarının artık vazgeçilmezi haline gelen kampanyada sadece 1 TL’ye bile oyun satın almak mümkün oluyor. Bu yıl da oyuncuların Steam yaz kampanyasından beklentileri oldukça yüksek. Yıl boyunca Steam istek listelerinde indirim tarihi bekleyen oyunlara yeniden göz atma günü geldi çattı. Bakalım bu yıl hangi oyunlarda indirim yapılacak. Oyuncuların gözü bu yıl da indirimleri es geçen PUBG‘de olacak.  

Steam yaz indirimleri yarın başlıyor! Cüzdanları doldurma vakti

Tags: PC, Steam, steam summer sale 2019, steam yaz indirimleri 2019, steam yaz kampanyası, Valve Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts